Newsy i porady

Pierwsi na świecie…

Newsy i porady

Pierwsi na świecie

W listopadzie 2017 roku, podczas SKOV Global Distributor Meeting, Twoja Ferma została zaproszona do pilotażowego programu, dzięki któremu już pod koniec 2018 roku zostanie pierwszym na świecie partnerem sprzedażowo-serwisowym marki SKOV.

Nasze doświadczenie w branży i techniczna znajomość tematu zarządzania klimatem w budynkach inwentarskich sprawiły, że marka Skov postanowiła nam zaufać i rozpocząć proces przygotowania Twojej Fermy do sprzedaży bezpośredniej i serwisowania, w imieniu producenta, systemów wentylacyjnych oraz systemów schładzania.

Podczas Global Distributor Meeting mieliśmy okazję zobaczyć międzynarodowe trendy branżowe i ruchy konsumenckie, które zaprezentował Nan-Dirk Mulder, starszy analityk z Rabobanku, a także nowe i przyszłe produkty SKOV.

Spotkanie obejmowało także warsztaty, zwiedzanie fabryki i networking. Przez dwa dni wszyscy dystrybutorzy uczestniczyli w czterech warsztatach i czterech wycieczkach fabrycznych. Testowaliśmy nowe obiekty, takie jak sala fizyki powietrza i stanowisko do testowania powietrza. Odwiedziliśmy także produkcję i magazyn nowej maszyny SMT w akcji.

Na zdjęciu: Wiktor Antuszewicz – opiekun Skov w Polsce oraz Joanna i Zoran Radiković z Twojej Fermy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *