Spotkasz nas... w pracy

Spotkasz nas… W PRACY!

Jeśli jesteś pasjonatem, hodowcą lub przedsiębiorcą skierowanym na sukces, to na pewno wiesz, że spełnienie i poczucie, że jest się dobrym w tym, co się robi, napędza do działania i ciągłego rozwoju.

W takim miejscu się znajdujemy. Z gronem klientów, którzy nam zaufali, będąc jednocześnie za pan brat: z najnowszymi technologiami dostępnymi na światowym rynku oraz z ciągłym rozwojem hodowli zwierząt w Polsce.

Wykonujemy projekty “POD KLUCZ” i dodatkowo serwisujemy 24h na dobę!

Wiemy, jak ważne jest dostosowanie do zwiększających się norm hodowlanych, skrócenia czasu odchowu, struktur paszowych i restrykcyjnych wymogów, jakie przed producentami stawiają ubojnie, dlatego oferujemy najlepsze rozwiązania, które zapewnią:

O firmie wentylatory
O firmie Ferma drobiu

Dbamy o całą inwestycję i zapewniamy rozwój Twojego biznesu. Uzupełniamy działalność w takim zakresie, jaki będzie Ci najbardziej potrzebny, abyś mógł skupić się na tym, na czym się najlepiej znasz.

W czasach, kiedy każdy nazywa siebie ekspertem, my gwarantujemy swoje kompetencje, opierając się na fakcie, że nie tylko posiadamy wieloletnie doświadczenie w każdym zakresie usług naszej oferty, ale i współpracujemy od lat ze stałym gronem klientów. Doświadczenie, które zdobywaliśmy latami pozwala nam w pełni kompleksowo zająć się wyposażeniem twojej fermy.

W Europie Zachodniej, a także w Polsce, wzrasta popyt na koncepcję „higher-welfare” (najwyższy dobrostan). W przypadku tego standardu drobiu ustanowiono dodatkowe wymogi w odniesieniu do środowiska naturalnego i dobrostanu zwierząt. Dostosowujemy nasze wyposażenie do najnowszych wymogów, dotyczących tegoż standardu, wysuwanych przez odbiorców i ubojnie.

Właśnie na tym polega nasza misja: wspieramy najbardziej wymagających przedsiębiorców, by razem stworzyć – NOWY STANDARD DROBIU!

Jeśli chcesz zbudować i uruchomić swoją fermę:

Przyjedziemy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zobaczymy, w jaki sposób dobrać odpowiednią technologię i urządzenia, aby optymalnie sprawdziły się w Twoim gospodarstwie – za tę usługę nic nie zapłacisz! Następnie wykonamy ofertę i wycenę. Jeśli je zaakceptujesz, zbudujemy fermę, która przyniesie Ci duże zyski!

Liczy się jakość!

Na rynku istnieje ogromna ilość firm produkujących systemy i urządzenia dla ferm drobiowych i chlewni. Jak znaleźć najlepszego dostawcę? Od tego jesteśmy my! Wszystkie realizacje, które wykonaliśmy pozwoliły nam na ostrą selekcję i dobór najlepszych producentów, którzy oferują nie tylko dobre ceny, ale także najwyższą jakość produktów!

Ekipa monterska:

To sztab wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, co robią. Nie są to przypadkowi ludzie, lecz fachowcy znający się na oferowanych przez nas technologiach. Oczywiście, posiadają wszystkie wymagane uprawnienia państwowe.

Twoja ferma to sztab wybitnych specjalistów, dzięki którym producent i hodowca drobiu jest skazany na sukces!

Współpracujemy z najlepszymi: